Wielki świat, a w nim Ty


Wielki świat, a w nim Ty

Co tu robisz? Jak masz żyć? Kogo słuchać? Czym jest prawda? Być jak wszyscy, czy być autentyczny?

Życie na sznurkach?
Kiedy patrzę na swe życie i na życie innych wokół mnie, to mam wrażenie jakby wszyscy byli związani i prowadzeni na sznurkach. Takie życie szare na zasadzie control C, control V. Może kolorowe, ale jednak kserokopia.

Kogo słuchać?
Wciąż muszę dopasować się do grupy, bo inaczej sajonarka, stać w szeregu, robić zawsze to co inni robią, nie wychylać się za bardzo, milczeć i nie wyrażać swojego zdania. Przecież takie życie jest bez smaku, bez przyprawy, jak ta sól co wcale nie jest słona.

Jak mam żyć?
Mówię NIE. Ja nie chcę tak żyć. Chcę wyrwać się z tego co mnie zniewala i co jest kłamstwem. Mówię NIE. Nie muszę się bać. Powstanę i pójdę tam gdzie jest życie. Będę żył inaczej, ponieważ do czegoś większego powołał mnie Ten który JEST.

Poznaj prawdę - Konkurs
Do czegoś większego zostałeś stworzony w tym świecie. Weź udział w konkursie, który przygotowaliśmy dla Ciebie. Ten konkurs może zmienić twoje życie na lepsze, ciekawsze i atrakcyjniejsze.  Poznaj prawdę o tobie w Biblii, bo tam Bóg zapisał wszystko co chciał Ci powiedzieć. Powstań i idź.

Specjalnie nagrany teledysk na ten konkurs